Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 10% sleva držitelům Rodinných pasů

10% sleva držitelům Rodinných pasůDatum konání:
1.4.2011

rp-samolepka_univerzal-zmenseno.jpg
Zařadili jsme se mezi poskytovatele slev držitelům rodinných pasů. Poskytujeme 10% slevu na námi dovážené sedačky značky Nania.
O projektu Rodinné pasy
Rodinné pasy vznikly jako projekt na podporu rodin s dětmi. Jeho podstatou je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod rodinám s dětmi do osmnácti let věku.

Rodinné pasy jsou aktivitou jednotlivých krajů. V současné době projekt funguje v Jihomoravském kraji, v kraji Vysočina, v Olomouckém kraji, Pradubickém kraji, Zlínském kraji, Ústeckém kraji a Královéhradeckém kraji.

Nově můžete slevy využívat i na území hl. m. Prahy, které se zapojilo v listopadu 2010. Již nyní je pro všehcny držitele Rodinných pasů připravená zajímavá slevová síť.

Zapojení do projektu je pro rodiny zdarma. Na základě registrace je rodinám (i neúplným tzn. také nesezdaným partnerům a jejich dětem, samoživitelům, osobám mající dítě v péči) vystavena karta Rodinné pasy. Podmínkou je trvalé bydliště v zapojeném kraji a alespoň jedno dítě do 18 let.

Držitelé Rodinných pasů mohou využívat slevy nejen na území celé České a Slovenské republiky a dále v oblasti Dolního Rakouska. Projekt využívá vlastní sítě RP, stejně jako věrnostního programu Sphere card.